KURUMSAL

Bu web sitesi Business Service Solution GmbH´nin bir markası olan Identify tarafından işletilmektedir.

İletişim

E-Mail: info@identify.com.tr
İnternet: identify.com.tr

Ticaret sicil kaydı: 
IDENTIFY TURKEY BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Adres: SANAYİ MAH. TEKNOPARK BLV. TEKNOPARK 4A NO: 1 /4A İÇ KAPI NO: 101 PENDİK/ İSTANBUL
Vergi Dairesi: PENDIK
Vergi No: 218/122/90506
Temsil eden: Neslihan Ortakasapbaşı

Telif Hakları
Sorumluluk sınırlamasıİçeriklerin sorumluluğuSayfalarımızın içerikleri büyük itina göstererek oluşturulmuştur. İçeriklerin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği için bir sorumluluk üstlenememekteyiz. Hizmet sağlayıcı olarak bu sayfaların özel içeriği için TMG § 7 1. Fıkra uyarınca genel yasalar gereği sorumluyuz. Ancak TGM §§ 8 ile 10 arası uyarınca hizmet sunucu olarak, yasalara aykırı bir çalışmaya işaret eden, aktarılan veya kaydedilen yabancı bilgileri denetleme veya gerektiğinde araştırma zorunluluğu taşımamaktayız. Genel yasalar uyarınca bilgilerin kullanılmasının engellenmesi veya silinmesine dair sorumluluklar bundan etkilenmez. Ancak buna yönelik bir sorumluluğun gerçekleşmesi, bir yasa ihlalinin kesinleşmesinden sonra mümkündür. İlgili yasa ihlalinin bilinmesi durumunda, bu içerikleri derhal sileceğiz.

Linklerin sorumluluğu
Teklifimiz, içeriğine bir etkimizin olmadığı, üçüncü taraflara ait web sitelerinin Linklerini içermektedir. Bu nedenle bu yabancı içerikler için bir sorumluluk üstlenemeyiz. Link verilmiş sayfaların içerikleri için her zaman sayfaların ilgili sahibi veya sayfaların işletmecisi sorumludur. Link verilmiş sayfalar, linkin verildiği zamanda olası yasa ihlallerine karşı kontrol edilmiştir. Yasalara aykırı içerikler, linkin verildiği zamanda bilinmemektedir. Linki verilen sayfaların içeriklerinin aralıksız kontrol edilmesi, yasa ihlaline dair belirlenmiş sebepler olmadıkça, makul değildir. Yasa ihlalinin bilinmesi durumunda, bu tür linkleri derhal sileceğiz.

Telif hakkı
Sayfa işletmecisi tarafından bu sayfalarda oluşturulan içerikler ve yapıtlar, Alman telif hakkı yasasına tabiidir. Telif hakkı yasasının sınırları dışında kalan çoğaltma, işleme, dağıtma ve her türlü kullanım, ilgili yazarın veya oluşturan kişinin yazılı onayını gerektirir. Bu sayfanın sadece özel, ticari olmayan indirme ve kopyalama amacıyla kullanımına izin verilmiştir. Bu sayfadaki içerikler işletmeci tarafından oluşturulmadı ise, üçüncü şahısların telif hakları dikkate alınır. Üçüncü şahıslara ait içerikler, bu şahıslara ait olduğuna dair özellikle işaretlenir. Buna rağmen bir telif hakkı yasası ihlaline tanık olursanız, sizden ilgili bilgiyi vermenizi rica ederiz. Yasa ihlalinin bilinmesi durumunda, bu tür içerikleri derhal sileceğiz.

Bizimle iletişime geçin

- En kısa sürede geri dönüş sağlayacağız -

© 2020 IDENTIFY TURKEY

Kurumsal - Gizlilik Sözleşmesi